TRYB JASNY/CIEMNY

O MNIE

- Promotor Karmienia Piersią w Chojnicach - 
Witaj na blogu Winnica Mleka! 

Mam na imię Dominika, mieszkam w Chojnicach na Pomorzu. Jestem żoną oraz mamą trójki dzieci. 


Jestem Promotorem Karmienia Piersią, dyplomowanym przez Centrum Nauki o Laktacji.
Oferuję pełne, niemedyczne wsparcie i edukację przed i po porodową na każdym etapie laktacji. Prowadzę konsultacje indywidualne (wizyty domowe, online). Organizuję różne tematyczne spotkania, warsztaty przygotowujące do karmienia piersią. Zajmuję się karmieniem naturalnym od pierwszych chwil życia noworodka poprzez stabilizację laktacji, czas rozszerzania diety, karmienie w pierwszym/drugim i kolejnych latach, aż do odstawienia od piersi. "Specjalizuję się" w karmieniu piersią w ciąży oraz w tandemie. W razie potrzeby kieruję do odpowiedniego specjalisty.  

Jestem wiceprezesem Stowarzyszenie Ochrony, Promocji i Wsparcia Karmienia Piersią. Jeśli chcesz działać razem z nami to dołącz do nas! Stań się członkiem SOPWKP i zmieniaj oblicze karmienia piersią w Polsce. 

Jestem również absolwentką kursu na - Gina Weissman's Lactation Academy na HalavM Breastfeeding Clinicorganizowanego w Polsce przez Fundację Opieki Okołoporodowej. 

Moją misją jest edukacja oraz towarzyszenie innym kobietom na ich drogach macierzyństwa: w czasie ciąży, porodu, połogu, karmienia piersią, wychowania, edukacji. Dzielę się fachową wiedzą i doświadczeniem. Przez ponad 2 lata prowadziłam wraz z Aliną Pasionek-Sikorą (www.dietetykpasionek.pl) grupę edukacji i wsparcia „Karmisfera”, działałyśmy online, stacjonarnie, zorganizowałyśmy też kilka akcji promujących karmienie naturalne. 

Zapraszamy na comiesięczne otwarte spotkania dla wszystkich mam "Kawa na macierzyńskim". Jest to grupa wsparcia, na której rozmawiać możemy na wszystkie tematy macierzyńskie. Szczegóły zawsze w aktualnościach na mediach społecznościowych. 

Zapraszam do obserwowania mojego konta na facebook'u oraz na instagramie, jak również do dołączenia do zamkniętej grupy : Winnica Mleka - w swoim gronie kobiet., którą mam przyjemność administrować. Wszyscy rodzice są na niej mile widziani! W tę właśnie Winnicę przekształciła się grupa "Karmisfera wspieramy mamy". Można na niej zadawać pytania, szukać wsparcia, kontaktów, odpowiedzi, pomagać innym, poznawać nowe osoby. 

W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie zachęcam do: porodów naturalnych (szczególnie domowych) i karmienia piersią, nowoczesnego pieluchowania wielorazowego, chustonoszenia, rozszerzanie diety metodą BLW, wychowania bez nagród i kar (pozytywna dyscyplina), przyjaznej pielęgnacji na co dzień, rodzicielstwa bliskości, wielojęzyczności zamierzonej, jak również do zgłębiania wielu innych fascynujących dziedzin. 

W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować. Nie bój się pytać i prosić o pomoc. 
Telefon: 572-681-685, mail: winnicamleka@gmail.com, 
Facebook i instagram: @winnicamleka. 

Możesz wesprzeć moją działalność i "postawić mi kawę" tutaj: https://buycoffee.to/winnicamleka/  

Cieszę się, że jesteś tu ze mną! ♥️
Pozdrawiam serdecznie, 
Dominika Daszkiewicz-Dykiert 

Wszystkie zdjęcia wykonała Sara Bozhatarnyk, @bosarita. 


 DLACZEGO WINNICA?
Każda kobieta jest jak winnica.


🍇 Jest źródłem latorośli.

🍇 Rodzi najlepsze owoce.

🍇 Karmi i dba o każdą gałązkę.

🍇 Dojrzewa w niej najlepsze wino.

- karmienie piersią - laktacja - chojnice - pomorze - 

Wybrane dla Ciebie


Dominika - Promotor Karmienia Piersią w Chojnicach, mama trójki dzieci, żona.
Konsultacje laktacyjne, edukacja, grupa wsparcia.

Copyright © Winnica Mleka.