TRYB JASNY/CIEMNY

AKTUALNOŚCI

💧Najbliższe spotkanie stacjonarne z cyklu "Kawa na macierzyńskim" odbędzie się 26 września o 11.00 na sali przy ul. Nowe Miasto 17 w Chojnicach. Przeczytaj poniżej wszystkie szczegóły:

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz coś przygotować lub podarować to napisz do nas. :) Zaproś swoją siostrę, kuzynkę, przyjaciółkę, szwagierkę!
Do zobaczenia!

"Kawa na macierzyńskim" to otwarte spotkania dla wszystkich chętnych kobiet, zainicjowane przeze mnie oraz Alinę Pasionek-Sikorę w czasie wspólnego prowadzenia Karmisfery. Poruszamy na nich tematy około-macierzyńskie, od ciąży zaczynając, poprzez poród, karmienie piersią, rozszerzanie diety, życie z noworodkiem i niemowlęciem, edukację, wychowanie. Można się wygadać, wysłuchać innych, wesprzeć się nawzajem, podzielić dobrym słowem, dobrą radą.

Dowiedz się więcej TUTAJ. 

___________________________________________________________________________________

💧Najbliższe spotkanie stacjonarne z cyklu "Grono Czytających Mam" odbędzie się .... w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnicach (Wypożyczalnia i czytelnia dla dzieci).

Są to otwarte spotkania dla wszystkich chętnych rodziców, którzy chcą zawrzeć nowe znajomości, wymieniać się doświadczeniami, opowiadać o swoich przygodach z książkami, poznać nowe tytuły, serie i autorów, spędzić miło czas w cudownym towarzystwie.

Spotkania są bezpłatne, nie trzeba się zapisywać, można przyjść z dzieckiem. Wszystkie szczegóły na FB i IG, można dołączyć do chatu na messengerze. 

Dowiedz się więcej TUTAJ.


Wszystkie przedsięwzięcia możesz wesprzeć TUTAJ.

Wybrane dla Ciebie


Dominika - Promotor Karmienia Piersią w Chojnicach, mama trójki dzieci, żona.
Konsultacje laktacyjne, edukacja, grupa wsparcia.

Copyright © Winnica Mleka.