TRYB JASNY/CIEMNY

Grono Czytających Mam - relacja ze spotkania 11.01.23r.

Grono Czytających Mam - relacja ze spotkania. 

11 stycznia odbyło się drugie już spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnicach, podczas którego my wszyscy (fani książek) mamy okazję do zobaczenia się na żywo, nawiązania nowych relacji, podzielenia się swoimi doświadczeniami z różnymi książkami dla dzieci. Nasze latorośle mogą w tym czasie oglądać co im wpadnie do ręki, czytać, rysować, układać klocki, bawić się. 

Jestem wzruszona tym, że mój spontaniczny pomyśl na zbliżanie lokalnych mam ze sobą został tak ciepło przyjęty. Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie! 

Było nas 10 (!) plus słodkie grono naszych dzieci.

Na stołach roiło się od książek, trudno było zdecydować od czego zacząć! Udało nam się porozmawiać trochę między innymi o: Pomelody , ulicy Czereśniowej, Kici Koci, serii Tuli Tuli, książkach dla najmłodszych o przeróżnej tematyce, szukaliśmy inspiracji wśród książek o zwierzętach ... Były opowieści o książkach skandynawskich, o "Tacie Oli, który...", o bardzo głodnej gąsienicy i o Treflikach, które wzbudzają skrajne emocje. ;) Każda z nas miała okazję podzielić się tym co lubi czytać w domu i to był strzał w dziesiątkę! Dzięki temu każda wyszła z czymś nowym. Nie da się znać wszystkich książek, autorów i wydawnictw na świecie. Ale zawsze możemy próbować... :D 

Okazało się, że czasem siostra i brat czytają zupełnie co innego... Że dla jednych coś jest już za proste, a dla innych jeszcze za trudne. Że mamy różne spojrzenia na treść i ilustracje w książkach. Nie wszystko wszystkim podoba się tak samo. 

Pięknym owocem takiego spotkania jest kilka nowych kart bibliotecznych dla najmłodszych czytelników!

Do zobaczenia następnym razem, już w lutym!

❗Jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam Cię na mój profil na FB oraz IG, dołącz także do grupy Winnica Mleka - w swoim gronie kobiet. Zapraszam również na chat messengerowy tylko do ustalania ważnych kwestii odnośnie tych konkretnie spotkań.

❗Możesz wesprzeć moją działalność i postawić mi wirtualną kawę tutaj: https://buycoffee.to/winnicamleka

Pozdrawiam,
Dominika 

Komentarze

Wybrane dla Ciebie


Dominika - Promotor Karmienia Piersią w Chojnicach, mama trójki dzieci, żona.
Konsultacje laktacyjne, edukacja, grupa wsparcia.

Copyright © Winnica Mleka.