TRYB JASNY/CIEMNY

OPINIE I RECENZJE

PRZEMYŚLENIA I ODCZUCIA KOBIET
PO SPOTKANIACH ZE MNĄ

Bardzo serdecznie dziękuję każdej z Was za przesłane słowa - opinie. Te recenzje są dla mnie najcenniejszym wynagrodzeniem za trud, czas i zaangażowanie włożone w moją działalność. Dzięki Wam moja praca ma sens. Jesteście moją motywacją do nieustannego rozwoju!


KONSULTACJE I WARSZTATY:

"Gorąco polecam każdej mamie, która będzie karmić lub już karmi swoje dzieciątko! Dominika podczas naszego spotkania rozwiała wszystkie wątpliwości, które towarzyszyły mi karmiąc córkę. Otrzymałam cenne wskazówki, dzięki którym wiem, na co zwracać uwagę podczas karmienia. Dominika to otwarta, przesympatyczna osoba - służy dobrą radą i wsparciem. Dziękuję ♥" 
Sara S.

"Polecam z całego serca Dominikę, która jest oddana swojej pracy w 100%. O każdej porze dnia i NOCY jest w stanie pomóc, doradzić. Nie trzeba czekać na odpowiedź, bo jest od razu. Dominika wykłada serce na tacy i daje innym. Pomogła nam w wielu sytuacjach. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca. ♥" 
Aleksandra G. 


"Pełen profesjonalizm, duża odpowiedzialność za drugiego człowieka i przekazywane informacje. Wiadomości bardzo rzetelne i dokładne. Indywidualne podejście do każdej potrzebującej pomocy osoby. Serdecznie polecam."
Joanna O. 


"Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. W dodatku w przemiłej atmosferze. Podczas konsultacji uzyskałam fachową pomoc, odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania świeżo upieczonej mamy oraz dużo cennych porad w zakresie karmienia piersią. Polecam z całego serca ♥" Nicola K. 


"Bardzo polecam warsztaty z karmienia piersią! Dużo wiedzy w pigułce, wspaniała atmosfera i prowadząca! Myślę, że pomogą niejednej mamie na początku drogi mlecznej." 
E.D


"Z całego serca polecam warsztaty dotyczące karmienia piersią prowadzone przez Dominikę. Taka wiedza przyda się nie tylko przyszłym mamom, które chcą z powodzeniem karmić swoje maleństwa, ale i tym, które mają potrzebę rozwiania wszelkich wątpliwości w swojej już dotychczasowej drodze w karmieniu piersią. Po takim spotkaniu dowiecie się nie tylko wielu informacji, ale i poznacie wiele ciekawych faktów. Wszelkie informacje są przekazywane w jasny i zrozumiały sposób, a w razie jakichkolwiek niejasności Dominika odpowie na każde wasze pytanie i rozwieje każdą wątpliwość. Warto wspomnieć, że po spotkaniu otrzymacie materiały z istotnymi wiadomościami, a i sama prowadząca warsztaty chętnie służy pomocą i można na nią liczyć. Zdecydowanie polecam raz jeszcze!" 
Monika M.


"Obfita wiedza na wysokim standardzie. Mam wspaniałe wsparcie, porady, które działają i do tego sypią miłością, a bez miłości nic nie zdziałamy. Anioł w ludzkim przebraniu." 
Zofia K. 


Wiedza i zaangażowanie Dominiki w to co robi są ogromne. Wkłada w to całe serducho, co można odczuć, dlatego od razu jej zaufałam. Zawsze można liczyć na jej wsparcie i fachową pomoc. Warsztaty z karmienia piersią na wysokim poziomie, polecam gorąco wszystkim przyszłym mamom." 
Justyna W.


"Zastanawialiście się kiedyś co to jest Prawdziwe wsparcie, między innymi w karmieniu piersią? Jeśli traficie na tę stronę to się przekonacie. To właśnie tu i nie tylko tu Dominika robi ekstra robotę. To właśnie Ona pomaga nam, bojącym się lub/i niedoświadczonym mamom dotrzeć, czy też zrozumieć, jak cieszyć się w pełni z karmienia piersią, jakie korzyści płyną z tego dla nas i dla naszych dzieci. Opierając się na własnych doświadczeniach, związanych z ciążą, karmieniem, i nie tylko dzieli się z nami. To od Niej możemy dowiedzieć się jakie są korzyści, ale i zarazem trudności w karmieniu. Jak je niwelować, co można spróbować, zmienić. Gdzie szukać wykazów leków w trakcie karmienia, czy są one bezpieczne czy nie, dla dziecka. Czy przedostają się do pokarmu czy nie. Tłumaczy a my widzimy to na własnych oczach jak wielka jest więź między nami a naszymi pociechami, która właśnie w trakcie karmienia się tworzy. Dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam i nieocenioną cierpliwość." 
Danuta P.


"Dominiko, chciałam się pochwalić, bo według mnie jest się czym chwalić. :) Mój synek jutro skończy 3 tygodnie i karmimy się wyłącznie piersią. Od początku nie było żadnych problemów, Mały od razu załapał, o co chodzi, a ja podeszłam do tematu spokojnie i za drugim razem w końcu mogę powiedzieć, że się udało. Karmienie sprawia mi ogromną przyjemność, na szczęście jak na razie odbywa się bez problemów, żadnych zastojów itp. Dziękuję Ci za grupę Karmisferę. dzięki Wam usystematyzowałam wiedzę, którą miałam już wcześniej, ale przede wszystkim czułam się spokojniejsza przez zaczęciem kp, bo wiedziałam, że blisko mnie są specjalistki od tej dziedziny, które w razie czego służą pomocą i nieocenionym wsparciem. To, co robicie, jest wspaniałe. ♥ Pozdrawiam serdecznie i w razie czego będę się zgłaszała po poradę, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy. Gorąco polecam!" 
Milena J.


Mamy bardzo zawiłą drogę w kwestii karmienia piersią. W momencie, kiedy wszystkie rady zawodziły, zwróciłam się do Dominiki o pomoc i to była najlepsza decyzja na tamten czas! Usystematyzowanie wiedzy to jedno, ale w utrzymaniu kp najważniejsze było wsparcie na każdym kroku - rozmowa, smsy, pytania. Bez tego chyba by się nie udało! ♥ Mamy za sobą pobyt w szpitalu, obserwacje pod względem silnej alergii, karmienie mieszane, ścisła dieta, więc dużo trudnych tematów w pierwszych tygodniach, ale działamy dalej i chyba dajemy radę! Jeszcze raz dziękuję za wsparcie! ♥" 
Anna S. 


"Karmienie piersią po cięciu cesarskim jest trudne... szczególnie, gdy nie ma się wsparcia. Dookoła słyszy się tyle mitów na temat karmienia. Bliscy dokładają swoją cegiełkę zbędnymi komentarzami. Wykonałam telefon bardzo późno, bo zbliżał się już 3 miesiąc karmienia. Dolewki z butli nie służyły Małej. Od wizyty p. Dominiki karmię małą tylko piersią... i wiecie co... nie mam za małego biustu, jem to na co mam ochotę, a Mała nie jest głodna... Pięknie przybiera na wadze. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z karmieniem piersią... nawet te, które wydają się śmieszne czy dziwne to skontaktujcie się z p. Dominiką... Na pewno Wam pomoże. Swoim uśmiechem i wsparciem doda Wam siły do walki o mleko dla maluszka, którego niczym nie można zastąpić. :*" 
Natalia G.


"Dominika to przede wszystkim otwarta i empatyczna osoba chcąca nieść pomoc dla Nas - kobiet karmiących i robiąca to z ogromnym zaangażowaniem - tak naturalnie po prostu. Dzięki wsparciu i pomocy jaką otrzymałam karmię tylko piersią i nawet jeśli spotkamy na mlecznej drodze z moją córką jakieś przeciwności to wiem, że Dominika ma mnie już pod swoimi skrzydłami i nie mam się czego bać. ♥ Po konsultacji również wyluzowałam, bo Dominika posiada ogromną wiedzę, dzięki której odpowiedziała mi na moje pytania oraz wytłumaczyła wiele rzeczy. :) Dziękujemy. Ania i Bibi." 
Anna G.

Komentarze

Wybrane dla Ciebie


Dominika - Promotor Karmienia Piersią w Chojnicach, mama trójki dzieci, żona.
Konsultacje laktacyjne, edukacja, grupa wsparcia.

Copyright © Winnica Mleka.