TRYB JASNY/CIEMNY

Grono Czytających Mam - relacja ze spotkania 08.02.23r.

 Grono Czytających Mam - relacja ze spotkania

8 lutego odbyło się kolejne spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnicach. Miłe rozmowy, wymiana doświadczeń, bawiące się dzieci, książkowe inspiracje, nowozałożone karty biblioteczne! Czego chcieć więcej? :)

Jak napisała MBP na swoim profilu na FB: 
"Sporo czytających mam wraz ze swoimi pociechami przyszło do biblioteki, aby ponownie podzielić się wrażeniami o przeczytanych i uwielbianych przez ich dzieci książkach lub posłuchać o książkach, które podobają się innym. 

W tym czasie oddział dla dzieci stał się prawdziwym wulkanem wiedzy o najciekawszych pozycjach książkowych dla najmłodszych i tych trochę starszych. Mamy zainspirowane spotkaniem i opowieściami postanowiły założyć karty biblioteczne swoim maluchom i po raz pierwszy wypożyczyły proponowane książki do domu. Zarówno dzieci, jak i dorośli czuli się w bibliotecznych progach swobodnie i widać było, że spotkanie wśród książek sprawia im radość. 

Cieszymy się, że zainicjowane przez panią Dominikę spotkania cieszą się tak dużą popularnością. Dziękujemy, że mamy możliwość gościć u siebie grupę tak zaangażowanych i postępowych mam."

To JA dziękuję!

Na stronie www MBP również jest wzmianka o nas, TUTAJDo zobaczenia w marcu,
Dominika

❗Jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam Cię na mój profil na FB oraz IG, dołącz także do grupy Winnica Mleka - w swoim gronie kobiet. Zapraszam również na chat messengerowy tylko do ustalania ważnych kwestii odnośnie tych konkretnie spotkań.

❗Możesz wesprzeć moją działalność i postawić mi wirtualną kawę tutaj: https://buycoffee.to/winnicamleka

Komentarze

Wybrane dla Ciebie


Dominika - Promotor Karmienia Piersią w Chojnicach, mama trójki dzieci, żona.
Konsultacje laktacyjne, edukacja, grupa wsparcia.

Copyright © Winnica Mleka.