TRYB JASNY/CIEMNY

WARSZTATY

 

Jesteś w ciąży? Chcesz karmić swoje dziecko naturalnie? 
Zapraszam na cykl warsztatów, które
przygotują Ciebie do karmienia PEŁNĄ PIERSIĄ. 

Oferuję grupowe warsztaty (wykłady i ćwiczenia) dla kobiet spodziewających się dziecka oraz wszystkich zainteresowanych osób, które stanowią gruntowne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do udanego karmienia piersią po porodzie. 

Szkoła rodzenia to nie wszystko... Weź udział w warsztatach poświęconych laktacji. ♥ 

PEŁNĄ PIERSIĄ 

  1. Anatomia i fizjologia piersi. Mleko kobiece. Aktualne zalecenia. Korzyści dla matki i dziecka. Przeciwwskazania? Wyprawka laktacyjna.
  2. Rodzi się ssak. Start laktacji, pierwsze doby. Technika karmienia piersią - praktyka doskonała.
  3. Stabilizacja laktacji. Wskaźniki skutecznego karmienia. Ćwiczenia praktyczne - karm wygodnie.
  4. Wyzwania laktacyjne. Żywienie mamy karmiącej, leki i zioła. Ćwiczenia praktyczne - nie daj sobie zepsuć laktacji. 
Koszt jednego warsztatu to 50zł. Cały cykl: 200zł. Mile widziane osoby towarzyszące (mąż, mama, babcia, teściowa, itd.) - za każdą osobę dodatkowe 10zł za warsztat. (stacjonarnie)

Zapisy: tel. 572-681-685, winnicamleka@gmail.com. 

Moje warsztaty to 8 godzin teoretycznej i praktycznej wiedzy, opartej na dowodach naukowych oraz własnym doświadczeniu w karmieniu, a także pomocy innym kobietom na ich drogach mlecznych. 

Kim jestem? Przede wszystkim mamą, karmiącą nieprzerwanie od 5 lat, w ciąży i w tandemie, łącznie trójkę dzieci. W międzyczasie uzyskałam tytuł Promotora Karmienia Piersią CNoL, odbyłam 95-godzinny kurs na Gina Weissman's Lactation Academy (Basic Breastfeeding Management Course, communication skills in the lactation field), razem z koleżankami z całej Polski powołałam do życia Stowarzyszenie Ochrony, Promocji i Wsparcia Karmienia Piersią (którego mam przyjemność być wiceprezesem). 

Od trzech lat działam aktywnie na rzecz karmienia piersią i nie tylko - lokalnie oraz online. Pierwsze warsztaty prowadziłam w lutym 2020 roku, następne w październiku tego samego roku, organizując je wraz z Akademią Pana Kleksa w Chojnicach. 

Następne cykle warsztatów były już efektem mojej współpracy z Aliną Pasionek-Sikorą, z którą powołałyśmy do życia Karmisferę. Jako Karmisfera zorganizowałyśmy 4 edycje "Szkoły Karmienia Piersią":

  • lipiec-sierpień 2021, Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach
  • listopad-grudzień 2021, online
  • lipiec-sierpień 2022, sklep Buduarek w Chojnicach
  • październik-listopad 2022, sklep Buduarek w Chojnicach
Jeśli chcesz wiedzieć co mówią o tych warsztatach byłe uczestniczki to zajrzyj TUTAJJeśli jesteś zainteresowana grupowymi warsztatami - zgłoś się! Kontakt do mnie w zakładce u góry strony. 

Komentarze

Wybrane dla Ciebie


Dominika - Promotor Karmienia Piersią w Chojnicach, mama trójki dzieci, żona.
Konsultacje laktacyjne, edukacja, grupa wsparcia.

Copyright © Winnica Mleka.